• Waga łazienkowa eufy Smart Scale P1 Czarny

Symbol: T9147011

Waga łazienkowa eufy Smart Scale P1 Czarny Funkcje i zalety: ZDROWIE: Natychmiast naucz się 14 wnikliwych pomiarów zdrowia twojego ciała, takich jak waga, tłuszcz, BMI, masa kostna, masa mięśniowa, wiek, białka i inne. WIĘKSZA DOKŁADNOŚĆ: Dwie pary superczułych czujników w kształcie litery G zapewniają bardziej precyzyjne pomiary. BEZPŁATNA APLIKACJA EUFYLIFE I ORAZ KOMPATYBILNOŚĆ Z INNYMI APLIKACJAMI: Śledź swoje pomiary w Apple Health, Google Fit i Fitbit. DLA CAŁEJ RODZINY: Śledź trendy zdrow

Gwarancja 2 lata
205.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Poczta Polska list ekonomiczny 0
Paczkomaty InPost 0
Paczkomat InPost POBRANIE 9.99
Kurier inPost 13.99
Kurier InPost POBRANIE 17.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 0848061010077
Waga łazienkowa eufy Smart Scale P1 Czarny
imgLarge
Funkcje i zalety:
  • ZDROWIE: Natychmiast naucz się 14 wnikliwych pomiarów zdrowia twojego ciała, takich jak waga, tłuszcz, BMI, masa kostna, masa mięśniowa, wiek, białka i inne.
  • WIĘKSZA DOKŁADNOŚĆ: Dwie pary superczułych czujników w kształcie litery G zapewniają bardziej precyzyjne pomiary.
  • BEZPŁATNA APLIKACJA EUFYLIFE I ORAZ KOMPATYBILNOŚĆ Z INNYMI APLIKACJAMI: Śledź swoje pomiary w Apple Health, Google Fit i Fitbit.
  • DLA CAŁEJ RODZINY: Śledź trendy zdrowotne maksymalnie 16 użytkowników z jednego konta, automatycznie rozpoznaj każdego członka rodziny.
imgLarge
Bez ostrych brzegów Zaokrąglona szklana płyta wagi dba o bezpieczeństwo Twoich stóp.
Funkcjonalność Antypoślizgowa płyta i stabilna konstrukcja zapewniają stabilność podczas wchodzenia.
Bezproblemowa konwersja Przełączaj się z funtów na kilogramy i z powrotem w ciągu jednej sekundy.
Łatwa w konfiguracji Wystarczy sparować Smart Scale z aplikacją EufyHome na smartfonie, aby zobaczyć swoje wyniki.* *Twoje dane są szyfrowane przed przesłaniem przez Bluetooth ze Smart Scale do smartfona, aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność w aplikacji EufyLife; służy tylko do obliczania parametrów fizycznych i nigdy nie będzie wykorzystywany do innych celów.
Powłoka ITO Powłoka ITO jest nakładana na powierzchnię Smart Scale, aby zapewnić precyzyjne pomiary za każdym razem, gdy wchodzisz na wagę.
Natychmiastowe połączenie Bluetooth Szybki bezprzewodowy transfer danych oznacza, że możesz wyświetlić swoje pomiary w kilka sekund.**Zgodnie z wymaganiami systemowymi dla Androida 6.0 i nowszych aplikacja wymaga dostępu do Twojej lokalizacji, aby móc korzystać z Bluetooth.
Unikalni użytkownicy Waga Eufy Smart Scale P1 jest wystarczająco inteligentna,aby automatycznie dopasować pomiary do prawidłowego profilu użytkownika.
Poznaj swoje ciało Zobacz wszystkie dane historyczne dotyczące twoich postępów i trendów zdrowotnych z łatwością.Uwaga: Nie używaj tego urządzenia, jeśli nosisz rozrusznik serca lub inne urządzeniemedyczne wewnątrz ciała.

Specyfikacja:

Zasilanie: 4,5 V ( 3 x Baterie AAA) Jednostka wagi: KG/FuntWskaźnik tłuszczu: 0,1%Wskaźnik wody: 0,1%Masa mięśni: 0,1% Zakres pomiaru: 5-180 kg Waga: 1,5 kgWymiary: 28 x 28 x 2,4 cm

Uwaga

1. Nie używaj tego urządzenia, jeśli jesteś w ciąży. 2. Nie jest przeznaczony do użytku przez profesjonalnych sportowców.3. Pomiary tkanki tłuszczowej przeznaczone dla użytkowników powyżej 13 lat.4. Pomiary należy wykorzystywać wyłącznie w celach informacyjnych. W celach medycznych skonsultuj się z profesjonalistą.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie