• Samsung Galaxy SmartTag 4 Pack Black

Symbol: 102-8806092058095
CN Pozostałe
ID 74211-uniw
Kolor wiodący Czarny
EAN 8806092058095
Brak towaru
419.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Paczka w Ruchu 0
Paczkomaty InPost 6.99
Paczka w Ruchu POBRANIE 7.99
Paczkomat InPost POBRANIE 9.99
Kurier inPost 13.99
Kurier InPost POBRANIE 17.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 8806092058095

Samsung Galaxy SmartTag

Chcesz wiedzieć, gdzie aktualnie znajdują się Twoje klucze, bagaż czy inne akcesoria, których znalezienie zawsze stwarza Ci największy problem? Pożegnaj się na zawsze z tym problemem i oznacz swoje najważniejsze rzeczy lokalizatorem Samsung Galaxy SmartTag. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, wystarczy, że uruchomisz aplikację, by zobaczyć ostatnią lokalizację szukanego przedmiotu. Odtworzenie Twoich kroków to nic trudnego. Dzięki Galaxy SmartTags możesz szybko i łatwo odnajdywać zagubione przedmioty.

Znajdź to, co dla Ciebie ważne

Działający na Bluetooth lokalizator Galaxy SmartTag z łatwością przyczepisz do kluczy, torebki, a nawet do obroży domowego zwierzaka. Jeśli myślisz, że zguba jest gdzieś w pobliżu, skorzystaj z aplikacji i po kliknięciu przycisku dzwonka w smartfonie podążaj za wybranym przez siebie dźwiękiem o ustawionej wcześniej głośności.

Zlokalizuj swoje rzeczy z daleka

Coś, co oznaczyłeś, znajduje się poza zasięgiem? Żaden problem. Nawet, gdy jesteś offline, sieć Galaxy Find Network pomoże odnaleźć Twoją zgubę. Z łatwością przejrzysz historię ukazującą miejsca, w których znajdował się lokalizator, by ją namierzyć. Do lokalizowania zagubionych rzeczy możesz używać również innych swoich urządzeń Galaxy.

Jedno kliknięcie zapewnia większy komfort obsługi inteligentnego domu

Za sprawą SmartTags, Twój inteligentny dom stanie się jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Wystarczy jedno kliknięcie, by za ich pomocą kontrolować różne urządzenia IoT. Od teraz będziesz mógł np. włączyć w domu światła, zanim jeszcze przekroczysz jego próg.

Cechy produktu:

  • Lokalizowanie zagubionych rzeczy w pobliżu i z daleka
  • Funkcjonalność SmartThings Find w ramach aplikacji SmartThings
  • Wygodna obsługa inteligentnego domu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie