• Odkurzacz pionowy Eufy HomeVac S11 Reach Biały

Symbol: T2501G23

Odkurzacz pionowy Eufy HomeVac S11 Reach Biały Bezprzewodowa, lekka konstrukcja Eufy S11 umożliwia łatwe manewrowanie w narożnikach i wokół mebli. Z łatwością usuwaj okruchy i kurz do 25 minut w trybie średnim, idealnym do codziennego sprzątania. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi, i maksymalnie wykorzystaj bardzo długi 40-minutowy czas pracy. Niezależnie od tego, czy jest to ciasna przestrzeń, czy delikatna powierzchnia, istnieje końcówka odpowiednia do każdego rodzaju czyszczenia. Tec

Gwarancja 2 lata
1094.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 194644020866
Odkurzacz pionowy Eufy HomeVac S11 Reach Biały
imgLarge
Bezprzewodowa, lekka konstrukcja Eufy S11 umożliwia łatwe manewrowanie w narożnikach i wokół mebli. Z łatwością usuwaj okruchy i kurz do 25 minut w trybie średnim, idealnym do codziennego sprzątania. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi, i maksymalnie wykorzystaj bardzo długi 40-minutowy czas pracy. Niezależnie od tego, czy jest to ciasna przestrzeń, czy delikatna powierzchnia, istnieje końcówka odpowiednia do każdego rodzaju czyszczenia.
imgLarge
Technologia Dual-Vortex Zwiększona wydajność i szczelne zamknięcie dla zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.
Ssanie niszczące brud Niezwykle duża moc do każdego zadania. Aktywuj tryb Max, gdy potrzebne jest głębokie czyszczenie i wykorzystuj całe 120AW przez maksymalnie 8 minut.
Optymalizuj i chroń Zaawansowany 5-stopniowy system filtracji chroni i maksymalizuje wydajność silnika.
Czyszczenie bez granic Dołączone wytrzymałe, wyjmowane baterie, które można ładować zapewniają do 40 minut czyszczenia.
Nadaje się do delikatnych powierzchni Użyj ssawki szczelinowej 2 w 1, gdy wymagane jest delikatniejsze czyszczenie.
Łatwe i szybkie opróżnianie pojemnika Odłącz i opróżnij kosz w kilka sekund.
Czyści nawet trudno dostępne miejsca Użyj długiej ssawki szczelinowej, aby zasysać okruchy i brud z każdego rogu lub trudno dostępnych miejsc.
Prosta konserwacja, wydajne czyszczenie Prosty w czyszczeniu, wysokowydajny filtr zapewnia minimalną konserwację i lepszą wydajność.
imgLarge
imgLarge
imgLarge

Specyfikacja:

Rodzaj produktu: Bezprzewodowy odkurzacz pionowyMoc ssania: 120AW / 20kpa 33AW / 12kpa 15AW / 7kpa Czas pracy (tryb Max): 8 minCzas pracy (standardowy): 25 minut;Czas pracy (Tryb ECO): 40 minut Ustawienia prędkości: 3.0 Pojemność pojemnika na kurz: 0,65lPojemność baterii: 2500 mAh 63 WhŁadowanie baterii: TAKKońcówka czyszcząca: Szczotka rolkowa z reflektorem LED Akcesoria: Szczelinówka 2 w 1; Długa ssawka szczelinowa; Podstawa do montażu na ścianie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie